Tovačov: Jako na kluzišti

06.11.2013 18:06

Snášející se déšť zkrápěl trávník v Tovačově a při pohledu na hrací plochu se mnohým na promáčený terén vůbec nechtělo.

Tatran měl od samého začátku jasně navrch, pevně drželo kormidlo utkání ve svých rukou a spíše bylo jen otázkou, kdy se převaha ukáže i na ukazateli skóre.Tlak byl enormní a po standartní situaci, kterou zahrával Jan Březík se Všechovická družina mohla radovat.Stav 1:0.Během první půle si družstvo vypracovalo ještě mnoho dalších šancí, ale branka už nepadla.

Druha polovina byla také ve znamení aktivního pohybu a nabízení se. Konečně výkon za který se nemusí žádný Všechovčák stydět, týmová práce šlapala jak Švýcarské hodinky.

Po několika minutách domácí našli recept na vyrovnání, ale po dlouhém nákopu a zmatku v obraně Marek Přikryl opět vrátil vedení.Bohužel jak už bývá tradicí, tak poslední gól v závěru hry spadl do naší brány.Poděkování zaslouží hlavně brankář (Petr Kubját), který zneškodnil mnoho vydařených akcí domácích a díky němu si vezme aspoň bod.