TATRAN - PIVÍN 2:1

24.09.2014 21:09

Neděle 1.6.2014

Za příjemného fotbalového počasí zahájil hlavní rozhodčí Svačina mistrovské útkání. Našim borcům vyšel úvod do zápasu a již v 6.minutě brankou Lukáše Zdražila jsme šli do vedení 1:0. V 23. min šel do typického průniku kapitán Marek Přikryl a jeho střela lízala levou tyč z pohledu brankáře. V 24. 25. min  šly střely Radka Kozáka a Tomáše Hulmana shodně nad. V 30.minutě měl dobrou pozici pro zakončení Marek Přikryl. To už ale signalizoval na střídačku,že nemůže pokračovat ve hře.Obnovené zranění třísel nenasvědčuje nic dobrého.Ve 32.minutě je Mara Přikryl střídán Jarkem Sehnálkem, který v tomto zápase začínal na lavičce a ještě není stoprocentně fit. V 51. Minutě soupeř využívá naší chyby v obraně a hráč Pivína Fijalka vyrovnává na 1:1. V 62.minutě uníká po levé straně Tomáš Vávra a předkládá krásnou finální přihrávku ze které Lukáš Zdražil dává svoji druhou branku v zápase na 2:1. V 73. minutě má opět  velkou šanci Lukáš Zdražil ,ale neproměnil snad ze 4 kroků. 73.minuta a opět zajímavý centr do „vápna“ od Tomáše Vávry, ale Filip Páleník hlavou nebyl úspěšný. V minutě 80. nastupuje do hry Zdenek Štěpánek a střídá Filipa Páleníka. V 84. minutě  dostal krásnou přihrávku“na zlatém podnose“ Jarda Sehnálek, ale zastupující kapitán přestřeli soupeřovu branku.V závěru zápasu měl ještě dvě dobré příležitosti Lukáš Zdražil, ale gól již nepadl. Výsledek tedy  2:1

Trenér : Metoděj Nejedlý  (dostal pěkný dárek ke svým 64. Narozeninám)

Ved. mužstva: Milan Lukáš

Sestava domácích :  Kubját- Kopečný, Kozák, Březík, Plesník- Daniel Rolinc, Tomáš Hulman,Tomáš Vávra,

Filip Páleník (80. Zdenek Štěpánek) – Zdražil, Přikryl (32. Sehnálek)

autor: Jiří Šimara