TATRAN - KOJETÍN 2:3

24.09.2014 20:40

Začátek utkání se pro domácí Tatran nemohl odvíjet lépe. Po brejku a následném podražení Marka Přikryla v pokutovém území byla nařízena penalta, kterou v anglickém stylu proměnil David Kuchař.Stav 1:0.Po pár minutách se opět potvrdilo že v poslední době nefunguje motor Tatranu na plný výkon.  Po zahraném rohu se stal míč snad neviditelným jinak se to nedá vysvětlit a proskákal celou šestnáctkou bez kontaktu až před brankaře, který v závaru už nemohl nijak reagovat.Stav 1:1.Smolařem v  Naších barvách byl polouzdravený Tomáš Vávra, který nešťastnou  hlavičkou posouval Kojetín do vedení.

Hosté ještě v druhé půli přidali branku   a jen těžko se vzdorovalo dvougólového deficitu.Velkou naději pro Nás vykouzlil rozhodčí, když odpískal druhý pokutový kop, ke kterému se postavil  Marek Přikryl.Stav 2:3.Po tomto gólu přišel impulz produktivity, ale ve zbývajícím čase seuž  nic zvláštního nestalo.