TATRAN - Brodek u Př. 2:1 (2:1)

08.10.2014 20:33

Za pěkného fotbalového počasí přivedl hlavní rozhodčí Vojtek mužstva k 5. utkání podzimní části  soutěže.                                                                                                  Již ve 4. min přihrával Lukáš Zdražil nebezpečný míč před branku soupeře a ještě v téže minutě po přihrávce Jardy Sehnálka vyslal první střelu. V minutě 6. nám "zatrnulo" při střele hostů a uklouznutí Petra Kubjáta v naší brance. O další dvě minuty později nabíhal na centr od "Gazy" ( Honza Březík) kapitán Laďa Derych, ale na míč nedosáhl. Ve 14. min. po centru David Kuchař dával mimo. V 15. min  zahrozilo mladé mužstvo Brodku a po centru před branku zakončoval Michal Mádr a hosté se ujali vedeni  0:1 . Odpověď byla blesková a po centru  "do vápna" srovnal hlavou Lukáš Zdražil na 1:1. O minutu později nedorozumění hostů a Dan Rolinc si došel s míčem až do prázdné branky a stav byl 2:1 pro hráče Tatranu. V 21. minutě opět šance hostů a výtečně Petr  Kubját. V 28. min dva rohy hostů krátce za sebou, ale  naši obránci spolehlivě. V 31. min  střílí na branku hostů Lukáš Zdražil, ale nad branku. V 36. min po Radku Kozákovi střílí opět náš nejpilnější střelec Lukáš Zdražil, ale z 10-ti metrů vedle.

Druhý poločas začali hosté střelou nad naši branku. V 54. min  střídá Dana Rolince Zdenek Ferenc a o 6. min později  nastupuje Jakub Bobčiak na místo Davida Kuchaře. V 65. min. střídá Lukáš Zdražil a nastupuje Tomáš Bancik a hned posílá na branku soupeře chytrý lob ,ale vedle. V 72. min Marka Plesníka střídá Tomáš Hulman a v téže minutě zakončuje Zdenek Ferenc a je z toho další roh. Běhaví hosté  stále drželi s domácími krok a v 78.minutě střelu hostů tečoval bránící Laďa Derych a "Šutr" reagoval  rychle .Hosté prostřídali a byli rovnocennými soupeři. V závěru jsme zahrávali ještě roh a snažili se neudělat chybu. Po závěrečném hvizdu si ještě zakřičeli vítězný pokřik a poděkovali divákům.

Sestava : Kubját-Doležal,Derych,Březík,Sehnálek-Plesník,Kozák,Kubice,Kuchař-Rolinc, Zdražil

autor: Jiří Šimara