Pivín: Zápas v Pivíně postup nedělá aneb nic není ztraceno..

22.10.2013 21:09

V neděli zajížděl Tatran k nenáviděnému soupeři z Pivína a od začátku utkání se ujala otěže utkání místní trojice rozhodčích. Od úvodního hvizdu dokazovala, kdo je tady doma, ale nutno podotknout, že náš tým ji situaci velmi ulehčil. Chyběl nám důraz, nasazení, vázla kombinace a náš tým byl po celou dobu horším týmem a tahal za kratší konec. Domácí šli štěstíčku naproti a poločas skončil po rohovém kopu 1:0. Po bouřce v kabině se očekával opačný průběh druhého poločasu ale opak byl pravdou.. Tatran si, až na pár náznaků, nevytvořil žádnou stoprocentní šanci a domácí po chybách hostů zaslouženě přidali další tři branky. Celkové resumé tedy: 16 žlutých a 4 inkasované branky..

Při psaní článku jsem záměrně nikoho nejmenoval, každý by si měl sáhnout do svědomí, jestli dal do zápasu opravdu vše a jestli je jeho tréninková účast opravdu v mezích možností.. Doufám, že na tento zápas rychle zapomeneme a v neděli proti Radslavicím opravdu ukážeme kdo je na hřišti pánem.

PS: čím víc gólu dáme, tím víc bodů máme..

A proto na nedělní zápas vypsalo vedení motivaci: 10 piv za každý vstřelený gól..

 

 

Autor: Pepa Šarapatka