FC Viktorie Přerov - TATRAN 2:4 (2:0)

20.08.2014 06:55

V 2. kole soutěže zajížděli  naši muži k utkání do Přerova. Soupeř podle očekávání nasadil do hry i čtyři hráče divizního „A“ týmu. Zápas začal ve svižném tempu. Bohužel po protiútoku domácích a minele našeho golmana šli hráči Viktorie do vedení 1:0. V 15. minutě nastřelil David Kuchař břevno, ale dorážející Zdenek Ferenc minul branku. Hráči Tatranu  získávali převahu v držení míče, ale bez gólového efektu. Při našem tlaku došlo ve 33.min k nedorozumění Davida Kuchaře s Laďou Derychem a následoval protiútok soupeře a 2:0 pro domácí.

Do druhé půle provedl trenér Kubica dvě změny a to do branky nastoupil Filip Páleník a na hrotu nevýrazného Zdeňka Ference vystřídal Lukáš Zdražil. A byl to právě zkušený kanonýr kdo zavelel k útoku a v  51.min po vzorovém centru Jakuba Bobčiaka, zleva hlavou skóroval na 1:2 a vykřesal naději na „bodík“. V 60.min po faulu na Davida Kuchaře, Jarda Sehnálek přesnou střelou ze 20-ti metrů na 2:2. To už hráči Tatranu zcela hru kontrolovali a přecházeli do tlaku jenž vrcholil v 71.min, kdy David Kuchař zblízka dorazil a Tatran šel do vedení 2:3.  V 73.min „školil“ na brankové čáře oba domácí stopery Lukáš Zdražil, ale gól z toho nebyl. O deset minut později tedy v 83.min rozehrál Danek Rolinc a Laďa Derych hlavou přesně na 2:4. V 85.min již diváci zvedali ruce nad hlavu po páté, ale technicky koplý trestný kop Jardy Sehnálka šel“ falší“ vedle. V 90.minutě měl ještě tutovku na noze Lukáš Zdražil, když oba stopery Viktorie opět posadil na zadek a ukázal, že taky „umí „ minout branku.A to byla závěrečná tečka za utkáním.

Střídání : Ferenc (46. Zdražil), Kubját (46. Páleník), Plesník (67.Rolinc),Bobčiak (70. Vávra),Kuchař (84.Hulman)

Sestava : Kubját-Březík,Derych,Sehnálek-Kubica-Plesník,Kozák,Bobčik- Kuchař, Ferenc