BÝŠKOVICE - TATRAN 2:1

07.10.2013 18:44

První poločas utkání byl jako z velmi špatného snu. Žádná bojovnost, odhodlání, síla a chuť do zápasu nedoprovázela žádného našeho hráče až na světlé vyjímky.  Taktickou přetahovanou plnou nepřesností  a bez větší šance rozčísl až po dvaceti minutách skrytý centr hostů a fanoušci mohli jásat  poprve, stav 1:0.Největší naše šance v první půli byli natolik nenápadné, že brankář shrábl všechny mičudy jako  sladké laskonky. Zato soupeř ze dvou nebezpečných střel  nezaváhal a do šaten se šlo za nepříznivého stavu 2:0.

,,Tak se derby nehraje!!!´´  zaznělo z úst prezidenta klubu a jedenáctka nešťastníků mohla jen v duchu tiše souhlasit.

Druhý poločas začal pro nás mnohem aktivněji.Šance konečně budily strach a jenom velkou smůlou neskončila Kozákova hlavička v bráně, nýbrž na vodorovné konstrukci brankového zařízení. Jediný gólový moment přišel  15 minut před hvizdem, který proměnil Marek Přikryl.V následujících minutách brankář vyměnil rukavice za herectví  a svým mizerným talentem se snažil přesvědčit naše hráče, že šlo pouze o náhody, které natahovaly čas. Celkový stav 2:1