Hodnocení zápasu ze stránek Kostelce :)

gaza | 24.09.2013

Naši muži zajížděli do dalekých Všechovic, kde se utkali z mužstvem z předních příček tabulky. Hned v prvních minutách jsme si vytvořili šance. V 2. minutě krásný míč za obranu, Chytil však ve skluzu přestřelil. O pár minut později následoval další dlouhý míč který prodloužil Hon na Chytila kterému se však nepovedlo přesně odcentrovat. V 17. minutě už se ukázali i domácí a po standartní situaci inkasujeme branku. Domácí poté přebrali otěže a držení míče. Poločas však skončil 1:0. Druhý poločas už však byl z cela vyrovnaný. Je třeba říct, že nás opět podržel skvěle chytající Lukáš Menšík, který zlikvidoval několik závarů před naši brankou a poradil si i ze všemi domácími pokusy. V 82. minutě se nám povedlo vyrovnat. Vyhlídal se protáhl po lajně a přesným centrem našel na přední tyči Vařeku který se nemýlil a stanovil tak stav na konečných 1:1.