TATRAN - Otinoves 6:2 (3:2)

24.09.2014 20:26

V neděli jsme na ,, Pastevníku ,,  přivítali TJ Otinoves, pro nás  dosud neznámý soupeř od kterého nikdo nevěděl co čekat.

Hnedka z úvodu jakoby Otinoves byla myšlenkami ještě v kabině a byla otázka času, kdy za svou pasivitu zaplatí. Po mnoho vytvořených kombinací  a zakončení přišla po rozehraném rohu branková odměna. Nekompromisní hlavičkou rozvířil síť netradiční střelec Václav Kopečný. Zanedlouho se podruhé radoval mladíček Daniel Rolinc. Stav 2:0. Po senzační dvacetiminutovce Tatranu přišel nečekaný obrat hostů. Nedůrazné atakování zapříčinilo průnik přes půl hřiště zakončené gólovou tečkou. Nepoučili jsme se a po zmatku v obraně bylo dvoubrankové vedení  rázem pryč. Zavládla rozpačitá atmosféra . Naštěstí v závěru první půle přišel technicky vyspělý Daniel Rolinc ke ,,slovu,, a strhl vedení v prospěch domácích.

Druhý poločas měli míč na kopačkách hlavně domácí, dirigovali hru a v podstatě nepustili soupeře k žádné větší akci.Po několika šancích přišla další gólová situace, když  zkušeně lobem zakončoval matador týmu Lubomír Kubica.O chvilku později prodával svoji energii David Kuchař, když svými nůžky rozjásal davy šílících fanoušků, bohužel bez efektu.Střelecký moment přišel po hezké kombinaci ze strany, kdy Václav Kopečný placírkou dostal soupeře na kolena.Radostný okamžik mohl prožít i Zdenek Ferenc, když se sám ocitl před brankářem , avšak klička do strany byla viditelná snad až z Kelče a hostujícího strážce nepřekonal.Podražením Marka Plesníka ve vápně uzavíral střelecké hody nejmenší hráč na hřišti Josef Šindelek, který svůj pokutový kop s přehledem proměnil.

autor: Marek Přikryl