TATRAN - KOVALOVICE 3:1

15.10.2014 06:59

Se zpožděním z tecnických důvodů přinášíme stručně až nyní.

Minulou neděli za pěkného počasí, ale měkkém terénu jsme přivítali soupeře z Kovalovic. Po opatrném úvodu měli v 12. minutě šanci hosté a o 5 min. později šli do vedení 0 : 1.  Pak se 2x blýskl Petr Kubját v naší brance a poločas jsme zakončili šancí po rohovém kopu.

V minutě 48. po roh. kopu  srovnal na 1 : 1 Václav Kopečný. Pak se šance měnily na obou stranách. V 62 . min. měl tutovku na noze Radek Kozák ,ale trefil tyč prázdné branky. V 70 minutě parádní centr Kuby Bobčiaka a Luboš Kubica se hlavou nemýlil 2 : 1. V 80. min. oživuje naši ofenzívu Lukáš Zdražil a v 85. min. Zdenek Ferenc a při závěrečném útoku dává zblízka na konečných 3 : 1. Vítěznému pokřiku po zápase  zapleskalo 100 platících  diváků.