MOŠTĚNICE - TATRAN 1:2 (0:0)

03.11.2014 20:51

Na skvěle připraveném trávníku, jsme srovnali síly s prokletým soupeřem z Horní Moštěnice.
Hned z úvodu zápasu jsme zaskočili soupeře agresivní hrou. V první půli jsem si dokázali vypracovat hned několik šancí, které jsme ale nedokázali využít, v jedné z nich se ocitl zhruba v polovině poločasu náš nově určený dočasný kapitán Marek Přikryl  který se po skvělém pasu Jardy Sehnálka snažil elegantně leč nepřesně  přehodit brankaře, gól tudíž nepadl. Další z mnoha šancí měl Daniel Rolinc, který utekl po levé straně a svojí jedovatou střelou prověřil gólmana hostů, ten byl však připraven a pohotově vyrazil střelu na roh. Do konce poločasu si hráli borci ze Všechovic se soupeřem jako kočka s myší.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s jasným cílem udržet nastavené tempo hry a vsítit nějakou tu branku. Nervozita u obou mužstev stoupala a to se projevilo i na hrací ploše. Hráči přitvrdili a došlo i na žluté karty. První gól padl až okolo 70. minuty, který vstřelil střídající talent David Kuchař po precizním centru Marka Plesníka. Další gól padl hned vzápětí a autorem byl další střídající hráč Radek Kozák. Do konečného hvizdu stihl soupeř snížit na 1:2.
Sestava: Kubját, Kopečný, Sehnálek, Kubica, Březík, Šindelek, Plesník, Bobčiak, Doležal, Přikryl, Rolinc
Lavka: Kozák, Kuchař, Páleník, Bancik
Góly: Kuchař, Kozák